شهردار و معاون
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
دکتر مظفر سلیمانی
معاون مالی و اقتصادی
 
 آگهی های دستی
 
تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1393     |     کد : 137

مدیر درآمد شهرداری تبریز: وزن عوارض پایدار در بودجه سالانه شهرداری تبریز در هر سال نسبت به سال قبل باید ازرشد چشمگیربرخوردار باشد

مدیریت درآمد شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی مدیریت درآمد شهرداری تبریز مهندس پورخردمند در جلسه ای که به منظور بررسی نحوه کارکرد واحدهای عوارض نوسازی و مشاغل و کسب و پیشه مناطق دهگانه شهرداری تبریز تشکیل گردیده بود ، با اعلام مطلب فوق گفت ؛ بودجه سال 1393 شهرداری تبریز نسبت به سال 1392 از 34% و بودجه مناطق دهگانه از 46% رشد برخوردار بوده و این در حالی است که بودجه درآمدهای پایداری همچون نوسازی و مشاغل و پسماند 73% رشد را نشان می دهد.

مدیردرآمدشهرداری تبریز خاطر نشان ساخت؛ توجه به منابع پایدار در شکل گیری و بودجه سالانه شهرداری ها مورد تاکیدو اتفاق نظر همه مسئولان و کارشناسان شهرداری ها و شورای اسلامی شهرها ست.

وی ضمن تقدیر از زحمات شهرداران و معاونین اداری و مالی مناطق خواستار توجه بیشتر به ساختار نیروی انسانی و امکانات این واحدها شد.

ایشان با اشاره به مشکل نرم افزاری و سیستمی موجود در محاسبه و استخراج انبوه قبوض نوسازی و مشاغل در شهرداری  تبریز و عدم توفیق سازمان آمار و فن آوری اطلاعات در رفع عیوب سیستمی گفت ؛وظیفه داریم برای پاسخگوئی به شهروندان محترم و توزیع به موقع قبوض و نهایتاً وصول عوارض پایدار تمامی اطلاعات مورد نیاز را به صورت دستی وارد سیستم کنیم .

مدیر درآمد با اشاره به تعداد 165000 قبض نوسازی و مشاغل توزیع شده و در دست اقدام بودن تعداد 60000 قبض در حال توزیع از مدیران شهرداری خواست با همت و علاقمندی و اعتقاد کافی به جایگاه در آمدهای پایدار درکار چاپ و توزیع قبوض مذکور را تا پایان بهمن ماه به اتمام رسانند.

در پایان جلسه از نفرات اول تا سوم متصدیان و مسئولان واحدهای عوارض نوسازی و کسب و پیشه مناطق که در اولین آزمون تعیین سطح با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لازم به ذکر است ؛آقایان رضا سالک از منطقه سه – علی پی دست از منطقه پنج و بابک خوش نظر از منطقه چهار به ترتیب نفرات اول تا سوم در حوزه عوارض نوسازی و آقایان  مهدی امینی از منطقه ده – اسد رفیقی از منطقه هفت و علی ولایتی از منطقه پنج به ترتیب نفرات اول تا سوم حوزه عوارض کسب و پیشه و مشاغل شناخته شدند.

                                                                               روابط عمومی مدیریت درآمد شهرداری تبریز


مینا شاهدی
 
 اسلایدر
  •  
  •  
  •