شهردار و معاون


 
دکتر ایرج شهین باهر
شهردار کلانشهر تبریز
دکتر مظفر سلیمانی
معاون مالی و اقتصادی
 
 آگهی های دستی
 
تاریخ : پنجشنبه 11 بهمن 1397     |     کد : 159

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز:

شفافیت و انضباط مالی در اولویت برنامه های معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تبریز می باشد

جلسه هم اندیشی، با عنوان بحث و بررسی مسائل و مشکلات مناطق شهرداری تبریز در حوزه های مرتبط با مالی و اقتصادی و لزوم تدوین و برنامه ریزی صحیح و اصولی در جهت شناسایی و کسب منابع درآمدی پایدار جدید ، مدیریت بر هزینه ها و پرداخت به موقع حق و حقوق و مزایای قانونی همکاران در محل ساختمان مرکزی شهرداری تبریز برگزار گردید .

در ابتدای جلسه، دکتر سلیمانی ، معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز ، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، از زحمات و تلاشهای ارزنده معاونین مالی و اقتصادی و مدیران مالی مناطق قدردانی و بر ضرورت برنامه ریزی مدون و منسجم برای کسب منابع درآمدی پایدار و لزوم توجه جدی بر کاهش هزینه ها و پرداخت مطالبات پیمانکاران و حقوق و مزایای قانونی همکاران تاکید کردند.
 

ایشان افزودند: با رشد و ارتقای منابع، استفاده بهینه از امکانات، آینده نگری، سرمایه گذاری و جلوگیری از برخی هزینه های غیر ضروری، از مدیران مالی مناطق انتظار می رود ، با خلق ابتکارات جدید و ایجاد همدلی و همکاری تنگاتنگ با سایر بخشها و حوزه های شهرداری ، پاسخگوی نیازهای منطقه در ارایه ی خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان فهیم تبریز باشند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز، اهمیت بیش از پیش و ضرورت برنامه ریزی و تعریف منابع درآمدی برای پرداخت های مربوط به ماههای آخر سال جاری، شامل حقوق و مزایا، عیدی و پایان کار همکاران را مورد اشاره قرار داده و به دو اصل مهم اخلاقی در شهرداری تبریز( امانت داری و مردم داری تکریم ارباب رجوع و همکاران شهرداری) تاکید نمودند.

 

 
در ادامه جلسه، مهندس خردمندی مدیر کل امور مالی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های همکاران مالی در مناطق شهرداری تبریز ابراز داشتند: با توجه به قرار گرفتن در فصل بودجه، از مدیران مالی مناطق انتظار میرود نسبت به پیگیری جدی تر مباحث مرتبط با بودجه و متمم، کسورات قانونی، بررسی حساب های فیمابین اقدام، و پرداخت مطالبات پیمانکاران و جلوگیری از هزینه های اضافی و مدیریت هزینه ها را مورد توجه قرار دهند.

 

در پایان نشست، معاونین مالی و اقتصادی مناطق ده گانه ضمن بیان مشکلات مربوط به حوزه های مالی مناطق خود، دیدگاهها و نکته نظرات پیشنهادی خود را ارائه نمودند.


بهبودیان مالی
 
 اسلایدر
  •  
  •  
  •